Dlouho jste mě nečetli

28. července 2016 v 15:18 | Yuki |  Články
Naposledy 2. března 2016 v 16:47.
No a musím říct, že za tu dobu se toho dost událo!
Třeba moje osmnáctiny, nebo Animefest, o kterém psala moje drahá polovička.
Až teprve dneska jsem si všiml, že jsem v dnes už neznámý čas a den smazal všechny mé články o jednotlivých animacích, které jsem vybral. Je pravda, že nevím, jestli o nich chci dál psát, alespoň takovým stylem, jako předtím. Není to tak, že bych nechtěl sdílet animace, které mě nějakým způsobem osloví - a to nejen proto, že mám už rok ve schránce nachystanou jednu obzvlášť hezkou Halloweenskou animaci, kterou mi jednou Kichiru ukázal a kterou bych sem chtěl publikovat, přesně na onen svátek všech mrtvých, ale i proto, že samotné téma se mi pořád líbí a animace mě nikdy nepřestanou fascinovat. Vlastně ne jednou sním o tom, že bych se na nějaké v budoucnosti podílel, ale kdo ví, vzhledem k tomu, že v současnosti nejsem pořád natolik schopný a ještě k tomu mám sklony začínat nové věci a nedokončovat ty staré. Možná pro tohle všechno vzplanu až příliš rychle a spálím všechno palivo, víte, jak to myslím? ...Nebo jsem možná prostě jen línej. Nejvíc se mi líbila myšlenka vytváření animací pro hudební klipy. U některých by si samotného audia ostatní skoro nevšimli, nebo mi to tak často připadá, jako třeba u Lone Digger.

Ale o tomhle jsem ani psát nechtěl! ( ̄ヮ ̄)
Chtěl jsem zahájit miniaturní diskuzi, takovou klasickou a očekávatelnou, něco jako jak si užíváte prázdniny a pak začít o tom, jak si je užívám já. Jak si užíváte prázdniny?


Já si nemůžu stěžovat, nenastávají žádné komplikace a ani není takové horko, jaké jsem očekával. Dokonce jsem si našel práci! Teda, práci... Kéž by, ale letní brigáda taky není špatná? Dělám v jedné větší cukrárně/kavárně, což nezní, ani nevoní nijak špatně (to proto, že z práce chodím nasáklý kávou a říkal jsem si, že by se to třeba... Kichimu mohlo líbit).
První den byl zaručeně nejhorší, protože jsem byl nováček, ostatní vycítili dojem jejich vyššího postavení, jak to tak bývá asi v každé práci, takže si to umíte představit. Můžu ale říct, že jakmile jsem si po kratší době přivykl na prostory a tváře, není pro mě atmosféra tak matoucí. Ale stejně bych tuhle práci nikdy dělat nechtěl. Nedokážu si představit, že bych tam byl oficiálně zaměstnaný. Přece jen, kdybych si měl vybrat, miloval bych práci mimo lidi.
Osoby, na které si po nějaké chvíli zvyknu, nebo jen občasný neznámý ksicht, mě tolik z míry nevyvádějí, ale necítím se pohodlně s neustále se měnícími zákazníky. Právě jsem pro sebe zamítl asi 90% zaměstnání.
Ale vždyť já si zvyknu. Možná jsem jen pořád ještě ne-dost-dospělý.


Brigádnice číslo jedna aka ta, která stojí u zákusků, mi vydala jasný rozkaz "Přines mi ty lotusy."
Z nějakého důvodu jsem si představil jen lotos, "jediný rod čeledi lososovité vyšších dvouděložních rostlin", tak jsem udělal asi pět kroků do prázdna a hledal onen lotos, nebo něco, co by to připomínalo, než došla a začla křičet, že si to "prosímtě" radši podá sama. Chvíli jsem mhouřil oči na všechny okolní vjemy a s očekáváním tedy sledoval, co si podá.
Vyšlo na povrch, že to je takovej ten vlnitej kornout na zmrzlinu. Budu asi vypadat ještě hloupěji, pokud jste to věděli, ale mě to v životě nenapadlo, vždycky jsem tomu říkal tzv. "Vlnitej kornout na zmrzlinu."

Otázkou zůstává, proč jsem v cukrárně, když mám chuť na sladké třikrát do roka a káva mi nedělá dobře.
Původně jsem měl být zahradník! I tak jsem rád, že tu práci mám, protože přese všechno, jsem rád, když si můžu vydělat a nové zkušenosti jsou taky fajn, protože už vím, co je to lotus. A debarasování, podle internetů je to dokonce popsáno jako "Ritualizovaný úklid použitého inventáře ze stolu." Takže je to jasné.
A na co se mám připravit, když servírky začnou křičet "Došlo tam lidí jak sraček, vem plato a padej na plac."
Zážitky. Ale musím říct, že začínám nesnášet The Beatles. Ne, že by mi něco provedli naschvál, ale v tomto podniku už nehraje nic jiného, než jejich tři písničky, neustále dokola. Legendy praví, že už tak dva měsíce.
Poslouchat něco celý den, taky by jste tomu zrovna nefandili. Vždyť já umím nazpaměť ten text a vím, kdy udeří jaký tón a kdy se ozve jaký hudební nástroj. Vždyť já bych je mohl dirigovat.

Co se týče sledování seriálů a kulturního obohacování, začal jsem sledovat seriál Misfits a uvízl jsem tuším někdy na konci třetí série. Ale musím říct, že mě to neskutečně bavilo. Občas to bylo tak debilní, až to bylo dobré.
To samé platí o Nathanovi.

Poslední dny jsem strávil sledováním my guilty pleasure, jinak se to nazvat nedá.
Vlastně společně s Junjou Romantica. Díval jsem se na Sekai-ichi Hatsukoi, první a druhou sérii.
Proč to nazývám guilty pleasure, je právě to, že vím, že to není zrovna nejlepší, po příběhové stránce i všeobecně. I když buďme upřímní, mám pocit, že mnoho yaoi nebo tedy shonen-ai anime má tento problém, na rozdíl od některých rozvinutějších mang.
Možná jde i o to, že vím, kolik klišé to obsahuje, ale i tak mě to nemůže zastavit.
Díval jsem se na to znovu, protože jsem se na to díval poprvé kdysi dávno, okolo roku 2012 a spoustu jsem si toho nepamatoval, dokonce jsem i nabyl pocitu, že jsem se nepodíval na druhou sérii.
Zjistil jsem, že Onodera Ritsu má narozeniny jeden den přede mnou. I přes to, že jsem v některých chvílích prosil nebesa, ať mu dá někdo facku, neustále s ním podivně sympatizuji. I když je to takový kretén, ach bože. Vlastně bych si ho i připsal do mých osobních cosplay plánů, i když by bylo ještě lepší, kdybych měl svého Takana. Což je taková má další tajná slabost, protože mi příjde úžasný. A asi mám slabost pro senpaie s brýlemi and such, ale stejně. Je to hloupé, ale nemůžu si pomoct.

manga, anime, and monochrome image


Tuto sobotu jdu do práce naposledy, vyzvednu si výplatu a v neděli odjíždím na rodinnou dovolenou do Královéhradeckého kraje, na týden.A hned potom odjíždím k senpaiovi, takže se neskutečně těším. Možná to i znamená, že tu opět nebudu, ale hodlám udělat tu odmlku o něco kratší, než posledně. Ja ne! ( ´ ▽ ` )ノ
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aya Aya | Web | 28. července 2016 v 19:58 | Reagovat

Oh bože, po tolika dlouhých měsících tu jakožto zcela náhodný návštěvník vidím článek... A jeden by si řekl, že autor tohoto blogu zhynul v zápalu aktivity... T^T VÍTEJ ZPĚT V BLOGOVÉ TEMNOTĚ /ok white aesthetics are on point af, I mean nice layout again/

Animace, které jsi zprostředkovával, byly pro mě zajímavé, protože jsem nikdy nic podobného neviděla. S tou halloweenskou - měl by sis to na onen den přednastavit a ještě budeš rád, že to uděláš, nikdy nevíš, kdy na to zapomeneš, znám to z vlastní zkušenosti. ;DDD Doufám, že někdy tvé vlasní animace spatří světlo světa stejně jako má AMV. :'D

"Možná pro tohle všechno vzplanu až příliš rychle a spálím všechno palivo." Sounds like me and cosplays. #sadaf

Prázdniny jsou 👌👌👌👌👌 trash life 👌👌 good shit I must recommend, jako vždy.

Myslím, že být nasáklý vůní kávy je naprosto přitažlivé a pořád doufám, že na tebe nezaútočí Rize, protože by jí to bylo podobný, tak na sebe dávej pozor, Kaneki-kun. AMORE! Já bych pořád tuto práci chtěla zkusit ale i matka mi řekla "to bys fakt dělat nemohla" a já jen "ok OK O K :'DDD"

LOTUSY 11/10 :DDDDD 👌 must have been very nice experience!

Zahradník? Proč mě napadl Finny z Butlera? :')) To zní, jako by ti Beatles hráli na nervy? :DDDD NEDEJ SE, DIRIGENTE-SAN. Zkus někdy Penny Dreadful, je to taky o Londýňanech a já už viděla tři díly a fakt by mě nepřekvapilo, kdyby se tam obejvil Grell.

*OK TEĎ JSEM VYPLA PANELOVÉ OKNO ZCELA OMYLEM A MYSLELA JSEM, ŽE BUDU MÍT INFAKRT, ALE NĚJAKÝM ZÁZRAČNÝM ZPŮSOBEM HISTORIE ZACHYTILA MŮJ ROZEPSANÝ KOMENTÁŘ, KTERÝ NEBYL ODSTRANĚN???? GODO MĚ MÁ RÁD??? DĚKUJI CHRISTIE!!*

Chtěla bych si přečíst mangy od Nakamury Shungiku a vytvořit si o tom nějaký obrázek. Viděla jsem Junjou před pár lety, ale moc se mi anime nelíbilo a na Sekaiich jsem ještě nedošla, ale též bych jej chtěla vidět. May godo send me mana!!
"A asi mám slabost pro senpaie s brýlemi and such." Are you fucking kidding me :'> Okay, yaoi is calling, bye bye~ ((ten druhý pict je golden :'DD)) ( ´ ▽ ` )ノ~

2 Aya again Aya again | Web | 28. července 2016 v 20:00 | Reagovat

^nemůžeš odstranit ty smajlíky, které napadly můj koment? :'DDD

3 Yuki Yuki | 28. července 2016 v 22:12 | Reagovat

[1]: Takový zázrak, však? :D
To jo, totálně mě to dostalo.
Děkuji za přivítání a za pochválení ""layoutu"" (To layout ani není, jen jsem ztratil poslední trochu trpělivosti xD). Bílá je nejlepší, působí nejpřehledněji.Kde jsou ty časy kdy jsem měl černé pozadí. :DD

Jsem rád, že se animace líbily, to víš, občas sem nějakou hodím, jen to nebude tak okecávaný jako předtím a asi nebudu dělat moje hodnocení, je to zbytečné. To udělám, aspoň pár dní dopředu. Když mi to nějaká hodná duše připomene, budu ještě radši. :D
Jo, to já taky. :DD

Přesně tak. Ohledně mě to zní jako já a všechno, včetně cosplaye a podobně.
Ještě štěstí, že to neuplatňuji na mezilidské vztahy. xD

Prázdniny jsou vždycky 👌👌 good shit 👌👌 Mohly by nikdy neskončit.

Byl bych teda nadšenější z Kichiho útoku, než z Rize, to jo. :D
AMORE, HEARTBREAK. No hele, já si taky vždy myslel, že to bych dělal nemohl.
A najednou to dělám. Adventurous.

Lotus flashback.

Taky mě při tom slově vždycky napadne tady tento "cinnamon roll" :D ^^
SHIT, TO S TÍM BEATLES- TO BYL PUN?!
Ten byl tak hroznej :DDDDDDDD
Ale ocenitelnej.
Jo jo, zkusím si to alespoň vyhledat :DD Londýňani where u at.

WOAH.
CHRISTIE ODVEDL(A) DOBROU PRÁCI.

Taky to mám v plánu. Chci říct, já nevím. Pojí se mi k tomu ještě různé nostalgické vzpomínky a deep down in my soul jsem docela sucker pro tyto romantic věci. Sice v některých chvílích jsem se snažil se na to nedívat logicky nebo všeobecně nezapojovat mozek, ono se mi na to hrozně dobře dívá a mívám z toho dobrou náladu. Takový antistresový fluff. :D Na mangu jsem každopádně ještě víc zvědavý, mám takový vnitřní pocit, že bude lepší, než anime (+ jsou tam "scény" co nebyly v anime, všichni víme, jaké scény myslím ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Takže v nejbližší době si to chci přečíst, celkem se na to těším.
Navíc, mně se hrozně líbí ta atmosféra. Škoda, že v Česku komiksy tolik nefrčí, jinak co bych dal za to, pracovat jako editor nebo přímo kreslíř mang a podobně. Hrozně jsem se do té práce v tom anime zamiloval, i když je to tam samozřejmě zidealizované. :DD
Co je na slabosti pro senpaie s brýlemi špatného?! Tsk.
Navíc se mi líbí i bez brýlí, so... Možná jsou ty brýle jenom takový bonus.
To jo. :DD

[2]: Been there, done that.( ͡° ᴥ ͡°)

4 Aya again Aya again | Web | 28. července 2016 v 22:32 | Reagovat

[3]:"To jo, totálně mě to dostalo." TO ZNÍ TAK PŘESVĚDČIVĚ
Já tam vidím ty emoce vložené do toho laye!

To zní jako bych ti to měla připomenout?? Teď na to kvůli tobě nezapomenu a bude mě to sužovat!!! :DD

No jen kdyby nebylo to vedro, tak by mohly trvat dýl, no. :D

Ohohoho, nice recieve!! :DDDD
Jenže Finny je narozdíl od nás cinnamon roll!!! : ' )
JO BYL, FEEL PUNISHED???
... COŽE :DDDDDDDDDDDDDDDD I HATE YOU, AMIGO
Nope it's 'Sebas-chan where are u'

Co jsem slyšela, tak všechny její mangy jsou o rape?:DD Sounds romantic as hell :'DD Chápu, každý má tento typ guilty pleasure a já jsem pyšná, že to tvé vlastně není Okane fuck Nai. Ale yaoi je tu čím dál víc, co si chci přečíst a furt jen ukládám záložky a už tu mám takovou knihovnu, že bych i pochybovala, jestli se k tomu vůbec dostanu? :'))) NO SNAD JO  
OMG OMG co kdybys rozjel kariéru jako Old Xian and and we would be blessed with some marvelous story!!! AND WITH YOUR ART. DON'T GIVE UP, YOU HAVE THE SUPPORT HERE! *^*

Co je špatného? Třeba můj RP senpaie s brýlemi!!! XDDDD
I know what you mean there ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Thanks a lot bro

5 Yuki Yuki | 28. července 2016 v 22:43 | Reagovat

[4]: To víš, planu emocemi.

Huh? Ale vůbec ne, vždyť já říkal "hodná duše", příjde ti to, jako ty? :DD

Já to myslel tak, že by se prostřídaly všechny roční doby, ale pořád by byly prázdniny. :3

DON'T MIND DON'T MIND.
On byl největší, oy, co tím myslíš? :D
DID YOU MEAN PUN-ISHED ;A; Trpím z těchto příšerných puns, no more. :D
AMIGO

Huh, nevím, kde jsi to přesně slyšela. Nepřišlo mi, že by se jednalo o rape.
Je pravda, že ti ukes jsou mnohdy tsundere af, ale nikdy se podle mě nejednalo o rape, navíc ty s tvými pokusy na kouhaie Evžena, by jsi to měla pochopit :D Ti senpais tam na ně dělají nějaký moves, ale rape bych to nenazval. Když už dojde k těm "scénám", většinou spolu už chodí, nebo jsou tam nějaké vzájemné pocity, co si vzpomínám. Jde spíš o to, že se tam častěji děje takové to "Vůbec tě neznám, nikdy jsme spolu nemluvili,ale miluji tě." :DD Což by mohlo neutéct kritice, ale je to jen u některých těch párů. O Okane se nemluví! Už nikdy! xD
Já to teď zrovna tedy začal číst, jsem rychlý. Ale ještě pořád si hrozně chci přečíst Donten ni Warau a hlavně TG:Re!!! (A Balzamovače? :D)
To zní úžasně, možná až příliš, ale neříkám, že mě to nikdy nenapadlo :D
Každý má asi nějakou vysněnou hvězdnou kariéru. Děkuji tho. ^^

Ah, máš na mysli tvůj Miyuki-senpai RP, máhodou, Eijun byl určitě spokojen. Však se teď lísá. Do you realize, že si nikdy nesmí najít můj blog a přečíst tyhle komentáře :DDDDD Nevadí, no.
Yeah, I mean...

http://h.mfcdn.net/store/manga/6097/01-001.1/compressed/esekaiichi_hatsukoi_v01_ch01_pg013.jpg

OKAY.

6 Aya Aya | Web | 31. července 2016 v 18:49 | Reagovat

[5]: :'DDDDDDD

Jakože já nejsem hodná?

You know we both are sinnamon buns.
MY PUNS NEED WORSHIP

Hmmm, I see!! No různě na po recenzích se to tvrdí, že ty vztahy tam jsou povětšinou proti vůli jednoho, každopádně jsem na to sama fakt zvědavá. "MOJE POKUSY NA KOUHAIE EVŽENA" PFFFFF ani vlásek bych mu nezkřivila !!! :'DDD /but dunno about miyuki in this one ( ͡° ͜ʖ ͡°)/  "Nějaký moves" :'DD It actually sounds better then Okane!
YOU NEED ALL OF THOSE MANGOS IN YOUR LIFE T^T

Miyuki boi B) DO YOU REALIZE THAT HE MUST NEVER FIND *MY* BLOG? :'DDDDD Tyto komenty jsou ještě innocent!!! :'D
Megane's are on point

7 Smithb895 Smithb895 | E-mail | Web | 15. října 2017 v 23:27 | Reagovat

It's truly a great and useful piece of information. I'm satisfied that you shared this helpful information with us. Please stay us informed like this. Thank you for sharing. egddkekgeaacgbed

8 Pharmg51 Pharmg51 | E-mail | Web | 16. října 2017 v 12:53 | Reagovat

Hello!<a href="http://via3indian.com/#1.html">indian viagra</a>

9 Pharmc252 Pharmc252 | E-mail | Web | 16. října 2017 v 12:54 | Reagovat

Hello! indian viagra http://via3indian.com/#4.html

10 Smithe476 Smithe476 | E-mail | Web | 29. listopadu 2017 v 7:29 | Reagovat

Informative Site Hello guys here are some links that contains information which you might find useful yourselves. It is Worth Checking out. bdgkacfkgdkgkega

11 Smithf619 Smithf619 | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 2:30 | Reagovat

I truly appreciate this article.Really thank you! Fantastic. kckbddbadbeeekge

12 Smithb735 Smithb735 | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 19:11 | Reagovat

Good writeup, I am normal visitor of ones blog, maintain up the excellent operate, and It's going to be a regular visitor for a lengthy time. gecadafeeebcdaga

13 Smithg302 Smithg302 | E-mail | Web | 9. února 2018 v 0:30 | Reagovat

I am really impressed with your writing skills as well as with the layout on your weblog. Is this a paid theme or did you modify it yourself? Anyway keep up the excellent quality writing, its rare to see a great blog like this one nowadays dakkecedgfegfbad

14 Smithc961 Smithc961 | E-mail | Web | 12. února 2018 v 19:05 | Reagovat

There are some attentiongrabbing points in time in this article but I dont know if I see all of them heart to heart. There may be some validity however I will take maintain opinion until I look into it further. Good article , thanks and we would like extra! Added to FeedBurner as properly ddadcbgbdkefaece

15 AAffogouch AAffogouch | E-mail | Web | 24. září 2018 v 10:11 | Reagovat

Compression  est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  set  votre  determination  bat, il pompe le sang  tout au long vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-en-italie/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pokud jste se dostali až sem,najděte si chvilku a oceňte netopýry.

jupiter2: Baby Bat